X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی

آموزش فناوری دانلود

برنامه نقشه ایران و تهران برای GPS

برنامه نقشه ایران و تهران برای GPS

برای اولین بار این نقشه که مربوط به کمپانی گارمین است بصورت رایگان برای کاربران سایت  قرار داده ام.
این نقشه برای گوشی های نوکیای مجهز به GPS همچون N95 , N95 8Gb , N82 , 6110 Navigator طراحی شده و قابل نصب است.


 در اصل نرم افزاری است که توسط شرکت گارمین ، تولید کننده GPS های معروف گارمین، تولید شده است. که البته شامل نقشه ی تهران است ولی نام خیابانها و اماکن مختلف در آن نمایان نیست. با این حال این برنامه فعلا کاملترین نرم افزاری است که برای نقشه کشور ما روی گوشی های GPS دار طراحی شده است.

مراحل نصب این برنامه کمی پیچیده به نظر می آید .
در داخل فایلی که دانلود می کنید دو فولدر وجود دارد. یکی با نام Garmin Tehran و دیگری Memory Card.
تمامی محتویات فولدر Memory Card را به استفاده از کارت ریدر به مموری کارت گوشیتان انتقال دهید (که در اصل نباید جایگزین شوند بلکه اطلاعات به فولد های موجود اضافه شوند.)
سپس به سراغ فولدر بعدی یعنی Garmin Tehran می روید.
پس از اینکه از اتصال کارت ریدر به رایانه و قرار گرفتن کارت حافظه به داخل آن اطمینان حاصل کردید ، سه فایل با پسوند EXE با نام Garmin Mobile XT را روی رایانه اجرا کنید و مراحل نصب آنرا مطابق معمول انجام دهید. به قسمت Setting سپس گزینه About  را انتخاب کنید. در این قسمت یک Card ID به شما می دهد که شما آنرا یاد داشت می کنید. سپس به فولدر نقشه و کرک بروید و فایل  garmin_kgen.exe را اجرا می کنید.
در کیجنی که باز کرده اید در جای خالی اول Card ID  یادداشت شده را وارد می کنید. پس از فشردن Generate به شما در قسمت Your Device unlock code  کدی می دهد که شما آنرا یادداشت کنید.
در قسمت پایینی آن در زبانه ای که می بینید گزینه  custom mapset را انتخاب نمایید و در جای خالی ظاهر شده کد 2562 را وارد کنید ، سپس Generate  را بزنید و کد Your map unlock code  را نیز یادداشت کنید.
سپس به ترتیب زیر عمل می کنید:
کد یادداشت شده مربوط به Your Device unlock code  را درون یک Notepad  کپی کنید (بدون هیچ کارکتر کم یا اضافه) و نت پد مورد نظر را Save کنید و ببندید ، سپس نام فایل را به SW تغییر دهید و پسوند نت پد مورد نظر را به UNL تبدیل کنید یعنی بصورت : SW.UNL
کد یادداشت شده مربوط به Your map unlock code  را درون یک Notepad  کپی کنید (بدون هیچ کارکتر کم یا اضافه) و نت پد مورد نظر را Save کنید و ببندید ، سپس نام فایل را به GMAPSUPP تغییر دهید و پسوند نت پد مورد نظر را به UNL تبدیل کنید یعنی بصورت : GMAPSUPP.UNL
هردوی این فایلها را به فولدر Garmin انتقال دهید.
در کنار کیجن مورد نظر فایلی با نام gmapsupp.img وجود دارد که در اصل همان نقشه ایران است که آنرا هم به همان فولدر Garmin انتقال دهید.
کار شما با کارت حافظه تمام شده و آنرا به گوشی انتقال می دهید.
گوشی را خاموش و روشن کنید داخل منوهای گوشی آیکن Garmin  را پیدا کنید به برنامه وارد شوید و در قسمت Setting  قسمت Remote GPS  را انتخاب کنید و Use Attached را بزنید و گزینه Built-in GPS را انتخاب کنید.
کار نصب برنامه پایان یافت.
این برنامه بروی N82  و N95 تست شده و کامل و بدون نقص عمل می کند.
حالا می توانید از برنامه لذت ببرید.

دانلود برنامه نقشه ایران و تهران برای GPS
77189.89 کیلوبایت

نظرات (0)
نام :
ایمیل : [پنهان میماند]
وب/وبلاگ :
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)